Hacı Hasan Mah. Hacı Hasanbaşı Cad. 103/C Konya/MERKEZ

Menü
Petek Temizliği
Petek Temizliği

Petek Temizliği

Peteklerinizin en az 3 senede bir temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmeyen peteklerde ısınma sorunu başlar ve ısınamadığınız gibi birde yüksek fatura ödersiniz. Peteklerinizin içerisindeki su sürekli bütün kalorifer hattınızda döngü halindedir. Kapalı sistemde olsa zamanla tesisat hattınız ve kombinizdeki plastik, demir, bakırlara temas ederek zamanla yoğunlaşmaya ve çamurlaşmaya başlar. Bu da kombinizi yorar ve tesisat hattınızda ağırlaşan su tam sirkülasyona girmez, bu da hem kombinizi yorar hemde tesisatınızda tıkanmalar başlar. Bu sorunlar başladıysa hemen başlamadıysada başlamadan petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Petek temizliği, havlupan veya kalorifer peteği bulunuyosa banyonuzdan bulunmuyorsada kombinizin alt girişlerinden makina bağlanarak yapılabilir. Ortalama petek temizliği 1 ila 1.5 saat sürmektedir.

Petek temizliğinin kimyasal ile yapılmasını önermiyoruz.

Bizler petek temizliğinin asit bazlı kimyasal veya eski tip depolu makinalar ile yapılmasını önermiyoruz. Tesisata giren kimyasal arındırılamadığı için zamanla tesisat ve kombinizde çürümeler ve su kaçırmalar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple petek temizliği için talepte bulunduğunuz servislere mutlaka nasıl temizlik yaptıklarını sorunuz.

Firmamız 8bar makina ile havalı temizlik yapmaktadır. Yapılan temizlikte hiçbir şekilde kimyasal kullanmamaktayız.

Petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Kombi Ariza

Kombi Ariza

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombi Anakart Tamiri

Kombi Anakart Tamiri